თუ ხართ კერძო პირი და თანხის გასესხება გსურთ დაგეხმარებით თანხების გასესხებაში, ჩვენ ვართ საშუამავლო კომპანია დაგვიკავშირდით და გაგაცნობთ პირობებს...
კერძო გამსესხებელი გაასესხებს 35000$ მიწის მყარი გარანტით 3%.. თბილისი. საგურამო. მცხეთა. წავკისი, ტაბახმელა.თბილისის შემოგარენში ასევე რეგიონებში
გავასესხებ თანხას უძრავი ქონების უზრუნველყოფით. თქვენთვის ხელსაყრელი პირობებით, როგორც კერძო, ასევე საბანკო კლებადი სისტემით, დაბალ საპროცენტო განაკვეთში, შემოსავლების დადასტურების, წინსწრებისა და ჯარიმების გარეშე, ასევე დაგეხმარებით სესხის პორტირებაში.
სესხი გაიცემა ერთ დღეში ! შემოსავლების დადასტურებისა და ჯარიმების გარეშე ! ასევე ვაკეთებ გადაფარვას, ჩანაცვლებას ანუ პორტირებას, თბილისში, ასევე საკურორტო და ცენტრ ქალაქებში, მცხეთა, რუსთავი, უძრავი ქონების გარანტით: კორპუსის ბინაზე, კერძო სახლზე, კარკასზე, კომერციულ ფართებზე, მიწებზე და პროექტიან მიწებზე. თანხა გაიცემა 5,000-დან 100,000-ის ზევით და დიდი თანხებიც. თვის პროცენტი 1,5 %, და ასევე 2-%-დან, ლარშიც და დოლარშიც. კლებადი გრაფიკითაც, სესხი გაიცემა შაბათსაც და კვირასაც.
გავასესხებ 1.5% დან თანხას თბილისში მდებარე ბინის ან ნაკვეთის გარანტიით.
დილის პირველი ემოციები, საუზმობა, საღამოობით ოჯახის წევრებთან ერთად ვახშმობა, ტელევიზორის ყურება ან მარტო ყოფნა, ყველა ემოციას ის კედლები იტევს და ინახავს სადაც იღვიძებ და იძინებ.
დღეს დღეისობით ძალიან ბევრი ქართველი ხდება ემიგრანტი და მსოფლიოს სხვადასხვა ქვეყანაში დიდი ხნით უწევთ ცხოვრება ოჯახის ფინანსური კეთილდღეობისთვის, ვალდებულებების დასაფარად და უკეთესი მომავლის შესაქმნელად.
XXI-ე საუკუნე სწრაფი ცვლილებების, სიახლეების, ინოვაციების წლების საუკუნეა.